چاپ        ارسال به دوست

فرخ کیا خبر داد:

اولین دوره مربیگری‌ متخصص قدرت و کاندیشنینگ در ایران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون؛ فرخ کیا رئیس انجمن آمادگی جسمانی کشور  گفت: اولین و جامع ترین دوره مربیگری کاندیشنینگ‌و آمادگی‌جسمانی تخصصی رشته های مختلف ورزشی در ایران از تاریخ ۳ لغایت ۸  مرداد ماه  ۱۴۰۱ و با حضور ۲۵۰  مربی از سراسر کشور و با تدریس اساتید زبده دانشگاهی و قهرمانان جهان و المپیک، برگزار شد.

فرخ کیا با اشاره به اینکه همیشه اولین‌ها در یاد و خاطره خواهد ماند، گفت: انجمن آمادگی جسمانی ایران که یکی از انجمن های پر مخاطب کشور می باشد، همواره در راستای اهداف وزارت ورزش و فدراسیون ورزش‌های همگانی، به دنبال یک استاندارد ملی برای کیفیت آموزشی دوره‌های تخصصی و نیز تاثیر گذاری آموزش بر ارتقاء کیفیت کار و عملکرد مربیان در سطح کشور بوده و تاکید می کنم ، یکی از مهمترین عوامل موفقیت فدراسیون ورزشهای همگانی و انجمن آمادگی جسمانی ایران، ارتقاء کیفیت آموزشی است، به این خاطر با هدف گذاری  در بخش آموزش و نیازسنجی که صورت گرفته ، جای خالی مربیان آمادگی جسمانی تخصصی و با علم، در تیمهای رشته های مختلف ورزشی احساس میشد . از این رو همانند دوره مربیگری پرسونال ترینینگ ، مربیگری تخصصی کاندیشنینگ را برای اولین بار در ایران برگزار کردیم، که با استقبال پر شور مربیان سراسر کشور مواجه شد.

کیا اضافه کرد: حضور حسین توکلی قهرمان پرآوازه وزنه برداری جهان و المپیک و تدریس عملی وی با عنوان تکنیک های اجرای حرکات قدرتی و توانی (لیفت های المپیکی) و همچنین دکتر مجید خدایی قهرمان جهان و اسبق تیم ملی کشتی ایران  با عنوان نقشه راه و تجربیات یک قهرمان و نقش مربی کاندیشنینگ در مدال آوری ورزشکاران ، کیفیت و اعتبار اولین دوره مربیگری تخصصی کاندیشنینگ در ایران را بالا برد.

وی اشاره داشت: ضمنا در این دوره از اساتید بنام کشور شامل پروفسور حمید رجبی استاد تمام رشته فیزولوژی ورزشی و طراحی تمرین ، دکتر بهرامی نژاد (مربی آمادگی‌جسمانی تیمهای ملی در ۷ دوره المپیک)،  دکتر مسجدی (رئیس کمیته پرسونال ترینینگ انجمن)، دکتر سالخورده (مدرس و رئیس کمیته کاندیشنینگ انجمن)، دکتر مجتبی مهدوی(مدرس فدراسیون ورزش های همگانی و انجمن آمادگی جسمانی)، دکتر پیرانی (قهرمان اسبق جهان و مربی آمادگی‌جسمانی تیمهای ملی کاراته)، دکتر فشی (عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی)،  میلاد اسماعیل زاده برترین ترینر کشور، استفاده کردیم تا بتوانیم کیفیت مطلوبی را که در حوزه آموزش در انجمن آمادگی‌جسمانی ایران برای مربیان شرکت کننده در این دوره  ارائه نماییم.

فرخ کیا در پایان گفت؛ رضایتمندی شرکت کنندگان از برگزاری اولین دوره مربیگری متخصص کاندیشنینگ در ایران، ضمن احساس خرسندی، کار را برای تیم مدیریتی انجمن، در ادامه راه دشوار تر خواهد کرد. چرا که می بایست در این مسیر موجباب رضایت بیشتر مخاطبین و مردم عزیز رو با تلاش بیشتر فراهم آوریم.


١١:١٥ - دوشنبه ١٠ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٧٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٨٨