چاپ        ارسال به دوست

روز باشکوه ورزش همگانی با حضور وزیر ورزش و جوانان/ شور و نشاط در «خلیچ فارس»

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، هفته تربیت بدنی از امروز دوشنبه با محوریت برنامه های فدراسیون ورزشهای همگانی آغاز شد که در نخستین روز همایش پیاده روی با حضور دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در دریاچه خلیج فارس برگزار شد.

در این مراسم که از ساعت 8 تا 11 برگزار شد خانواده بزرگ ورزش همگانی شامل روسای کمیته ها، انجمن ها و ورزشکاران رشته های مختلف حضور داشتند و با به نمایش گذاشتن رشته ورزشی خود روز باشکوهی را برای ورزش رقم زدند. 

وزیر ورزش و جوانان نیز که خود از قهرمانان مطرح و سرشناس ورزش کشور بودند با حضور در ایستگاه های مختلف همراه با ورزشکاران به ورزش پرداخت. حمید سجادی در بخشی از این برنامه به طناب زنی پرداخت که مورد تشویق حضار قرار گرفت. وی همچنین فریزبی، کتل بل و ... را نیز انجام داد. 

در پایان این مراسم دکتر افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی از حضور وزیر ورزش قدردانی و ابراز امیدواری کرد با حضور وی که فردی ورزشی است بتوانند در آینده ای نزدیک ورزش همگانی را در بین تمامی مردم کشور توسعه دهند و با اجرای برنامه های ملی از کم تحرکی و فقر حرکتی بکاهند.

دکتر حمید سجادی نیز از مجموعه فدراسیون ورزشهای همگانی و دکتر ملایی تشکر و ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تعامل با فدراسیون زمینه توسعه ورزش همگانی در کشور فراهم شود.


١٢:٢٥ - دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ١٠٨٠    /    تعداد نمایش : ٣٢٨٩