چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی نخستین لیگ «پیاده روی ایرانیان، سلامت خانواده» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، نخستین لیگ پیاده روی «پیاده روی ایرانیان، سلامت خانواده» قرار است از روز ۲۲ بهمن برگزار شود که به همین خاطر نشست هماهنگی این لیگ روز شنبه به میزبانی هیات ورزشهای همگانی استان البرز برگزار شد. 

در این نشست افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با اشاره به اهمیت رفع کم تحرکی در بین مردم یکی از اهداف مهم برگزاری لیگ پیاده روی «پاسخ» را کمک به کاهش کم تحرکی بین مردم عنوان کرد و گفت: شرایط جامعه به گونه ای است که نیاز به اجرای طرح های ملی با هماهنگی و همکاری کلیه ارگان ها داریم تا بتوانیم به سلامت مردم کمک کنیم. 

نشست هماهنگی برگزاری لیگ «پیاده روی ایرانیان، سلامت خانواده» با حضور مسئولان فدراسیون و روسای هیات های ورزش همگانی ۷ کلانشهر ایران یعنی تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، فارس، خوزستان و قم برگزار شد.

رونمایی از سیستم شمارش افراد یکی از موارد مهم مطرح شده در این نشست بود که با حضور رئیس فدراسیون و مسئولان و علاقمندان به ورزش همگانی انجام شد. 

در ادامه این نشست پیرانی رییس انجمن پیاده روی توضیحاتی در مورد شرایط اجرای این طرح کرد ارائه کرد و سپس نوید آرازشی رئیس سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی نیز توضیحات تکمیلی و اجرایی این طرح را مطرح کرد.

روسای هیات های شرکت کننده در این نشست نیز در راستای اجرای طرح های ملی و پیدا کردن راه حل هایی برای رفع کم تحرکی بین مردم نقطه نظرات خود را بیان و ابراز امیدواری کردند برگزاری لیگ پیاده روی «پاسخ» بتواند بخشی از این دغدغه مسئولان فدراسیون ورزشهای همگانی را رفع کند.


١١:٣٠ - يکشنبه ٢٣ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ١١٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٤٧٠