چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی به بانوان ورزش ایران

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، دکتر افشین ملایی صبح امروز یکشنبه و همزمان با سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا(س) با ارسال پیامی به معاونان و مدیران بانو وزارت ورزش، نواب رئيس فدراسیون های ورزشی، نواب رئیس هیات های استاني ورزشهاي همگاني، مسئول امور بانوان اداره کل استان های کشور ،روسا و نواب رئيس بانو انجمن ها و كنيته هاي كشوري و بانوان شاغل در فدراسیون ورزشهای همگانی، روز زن و گرامیداشت مقام مادر را تبریک گفت. 

در متن پیام ارسال شده دکتر افشین ملایی برای بانوان ورزش ایران آمده است: «حضرت زهرا (س) والاترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می باشد و تعالیم ایشان بهترین الگوی مطلوب زنان است.

بانوان این مرز و بوم که در مکتب آن حضرت پرورش یافته اند بلند پروازان قله های رفیع ایمان و معرفت اند و زیباترین شکوفه های درخت انسانیت را تجلی بخشیده و به بار نشاندند.

در سالروز ولادت الگوی مهربانی، مادر عشق و آفتاب هستی بخش عالم، حضرت زهرای مرضیه (س) و در تکریم و تجلیل پیروان صدیق آن حضرت، این روز فرخنده را به سرکار عالی تبریک می گویم. توفیقات روز افزونتان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه حضرت سبحان مسالت می نمایم.»


٠٩:٤٨ - يکشنبه ٣ بهمن ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧٥    /    تعداد نمایش : ٥٣٨