چاپ        ارسال به دوست

به همت کمیته ایروبیک استان تهران؛

مسابقات ايروبيك و استپ انتخابی استان تهران برگرار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی به نقل از پایگاه خبری هیات ورزشهای همگانی استان تهران، لیلا پناهی مسئول کمیته ایروبیک، استپ و کانگو جامپ استان تهران در این خصوص گفت: این مسابقات با حضور ۴۰۰ ورزشکار  از ۱۵ حوزه شهرستان استان و نظارت مستقیم مریم محمدیان دبیر هیات ورزشهای همگانی استان، عزیزالله رییس انجمن ایروبیک کشوری، اینانلورییس هیات همگانی رباط کریم،مریم حقی بازرس هیات استان درسالن داوودیه رباط کریم برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات ورزشکاران در رده سنی های کودک تا پیشکسوتان در آیتم های ایروبیک. استپ و ماراتن به صورت تیمی و انفرادی با یک دیگر به رقابت پرداختند که در انتها تيم سيب شهر قدس مقام اول ؛تيم  عبدالهي اسلام شهر با سرپرستی عبدالهی مقام دوم را به خود اختصاص داده و به مسابقات کشوری راه یافتند.

پناهی با بیان اینکه در این مسابقات ایده جدید و نویی به کار بردیم و تیم ها همراه با لیدر خود اجرا می کردند گفت: در قسمت ماراتن اجراهای متفاوت و حرفه ای با لیدری مریم عبدی و حدیث قوامی برگزار شد که در انتها ۵ نفر بزرگسال و یک کودک نفرات برتر شناخته شده و لوح سپاس دریافت کردند.

 

مسئول کمیته ایروبیک استان افزود: تيم نوجوان استان تهران هم با اجرايي خود امادگي شركت در مسابقات كشوري را اعلام كرده و توانستند به مسابقات کشوری راه یابند.

وی در انتها خاطر نشان کرد: هیات ورزشهای همگانی استان تهران با هدف ارتقای ورزش اسروبیک در بین بانوان و نوجوانان و نشاط جمعی جامعه مسابقات را هرساله در سطح حرفه ای برگزار می نماید.

مسابقات کشوری در بهمن ۱۴۰۰ با حضوررتیم های ایروبیک استانهای مختلف کشور برگزار می گردد.


١١:٢٩ - شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ١١٤٧    /    تعداد نمایش : ٥٠٠٥